Vítejte na webových stránkách firmy HANZA SERVIS

Co je u nás nového? ...

Naše společnost vznikla v roce 1992 se specializací na výrobu z nerez oceli, strojní obrábění, povrchové úpravy (leštění, broušení, žárové zinkování, komaxit), svařování a jiné zámečnické práce. Postupným vývojem je dnes naší hlavní činností výroba svařenců, strojní obrábění (frézování, soustružení, broušení) a zakázková kovovýroba z nerez oceli (zábradlí, madla, rošty, nádrže apod.). Dále nabízíme zakázkovou výrobu z oceli, mosazi, hliníku a to vše včetně montážních prací.

Díky dlouhodobým zkušenostem Vám dokážeme navrhnout a vyrobit produkty dle Vašeho zadání nebo přání. Naším nejdůležitějším posláním je seriózní a kvalitní služba zákazníkům, mezi které patří velké stavební firmy, strojírenské firmy, drobní odběratelé, domácnosti, stavebníci rodinných domů, obchody a jiné veřejné a soukromé subjekty. Dlouhodobě dbáme na kvalitu našich výrobků.

Věříme, že nejlepší pocit z odvedené práce je absolutně spokojený zákazník. Proto používáme kvalitní a osvědčené materiály i obráběcí stroje, zaměstnáváme spolehlivé a šikovné řemeslníky a zároveň držíme ceny na přijatelné úrovni.

22.05.2014 Přípravek nárazník MAG

Právě jsme dokončili výrobu a montáž přípravku nárazníku MAG pro společnost DEL a.s. Ukázky můžete najít v naší galerii v sekci "ostatní výrobky"

13.05.2014 Nové webové stránky

Spustili jsme naší novou internetovou prezentaci. Během několiká pár dní doplníme hlavně naše reference ve fotogaleriích.

zobrazit všechny novinky